Logistyka
Consulting
Plik instruktarzowy
Accounting
Coaching
Swarovsky collection
Myjnia bezdotykowaO nas ąęćóżź
Port Gdański

AccountingNaszym największym kapitałem są wyjątkowi ludzie zadowoleni ze swojej pracy. Wiemy, że kapitał taki wymaga nieustannej staranności i troski ze strony zarządzających firmą i całej organizacji. Traktujemy pracowników jak partnerów i jak partnerów wynagradzamy.

Zasady na serio. Budując zespół jesteśmy wierni tym zasadom, które pozwoliły nam zwiększyć zatrudnienie z poziomu 5 do ponad 150 osób (w trakcie 6 lat!) zachowując atmosferę dającą satysfakcję z pracy. Jesteśmy nieustępliwi jeśli chodzi o ciągłą pracę nad tym, by organizacja i kultura oparte były o otwartą, szczerą komunikację, szacunek i zaufanie wobec każdego współpracownika. Odpowiada nam, gdy ktoś z zewnątrz nazywa to "normalnością". Niemniej wiemy, że osiągnięcie takiego stanu to ciągły proces angażujący cały zespół.

Miejsce myślenia zamiast miejsca pracy. Staramy się tworzyć pracownikom takie warunki by praca była ich pasją, a nie obowiązkiem. Staramy się nie tylko sprostać ich oczekiwaniom, ale przede wszystkim pójść dalej - zaproponować nowatorskie rozwiązania, przekonać do jeszcze bardziej innowacyjnego podejścia. Dlatego zależy nam, by miejsce gdzie spędzamy większość swojej życiowej aktywności inspirowało i zapewniało komfort. Dlatego inwestujemy w szkolenia, akumulację i przepływ wiedzy. Osiągamy to także poprzez odpowiednią architekturę wnętrz, dobór mebli itp. Wszystkie nasze biura mają wydzielone miejsca nie tylko na wygodne spotkania ale także na spożywanie posiłków, relaks i zabawę.

Miękkie zarządzanie ale twarde cele. Nie zatrudniamy pracowników ale partnerów, którzy biorą odpowiedzialność za efekt biznesowy naszej pracy dla klienta bez względu na to jakie stanowisko zajmują. Takie partnerstwo obowiązuje obie strony. Ponad 35 najdłużej pracujących i najbardziej zasłużonych dla rozwoju firmy pracowników jest akcjonariuszami spółki. Chcemy by docelowo programem motywacyjnym opartym o akcje spółki objęci byli wszyscy kluczowi pracownicy spółki. Wynagrodzenia w K2 mają charakter motywacyjny i odpowiadają wnoszonej wartości. Ścieżki awansu są znane i otwarte dla wszystkich.
Znajdź nas na mapie

Solidus Sp. z o.o.
ul. Na Zaspę 57
80-546 Gdańsk
Woj. pomorskie
tel. 058 3431330
fax. 058 3439313
solidus@portgdansk.pl